Charles Games

English site

Zdarma dostupné na:

Máte na to zachránit planetu? Beecarbonize je unikátní strategická karetní hra, v níž je vaším protivníkem klimatická změna. 

Zkoumejte nejpokročilejší technologie, rozhodujte o vývoji společnosti, chraňte přírodu a modernizujte průmysl, abyste snížili uhlíkové emise. Ale pozor: Přežijete jen, když se zdroji budete nakládat opatrně.

PŘÍSTUPNÁ, ALE PROPRACOVANÁ SIMULACE
Jsou vám bližší průmyslové reformy, občanské iniciativy nebo ochrana ekosystémů? Vyřešit klimatickou změnu a zvládnout znečištění jde mnoha různými cestami. Zachránit planetu ale není nic jednoduchého. Čím více emisí vyprodukujete, s tím náročnějšími výzvami a událostmi se budete muset vypořádat

USMĚRŇUJTE SPOLEČNOST I PRŮMYSL
Čeká na vás nutnost vyvažovat výrobu energie, sociální reformy, ekologická opatření a vědecký výzkum. Opustíte fosilní paliva hned jak to půjde? Nebo se nejdřív zaměříte na technologie pro zachytávání uhlíku? Experimentujte s novými strategiemi a nebojte se to zkoušet znovu.

235 UNIKÁTNÍCH KARET
Herní karty představují vynálezy, zákony, společenské nebo průmyslové pokroky. Každá přitom vychází ze skutečného klimatického výzkumu. Navíc se budete setkávat s náhodnými globálními událostmi, kvůli kterým možná budete muset změnit svou strategii. Postupně odemkněte nové karty v herní encyklopedii a vytyčte svou cestu k budoucnosti.

DYNAMICKÉ UDÁLOSTI, VYSOKÁ ZNOVUHRATELNOST
Svět Beecarbonize reaguje na vaše rozhodnutí. Víc emisí znamená víc záplav nebo monzunů, když investujete do jaderné energie, riskujete nukleární katastrofu. S každým pokusem se poučte a možná se vám podaří překonat environmentální katastrofy, společenské nepokoje a možná odvrátit i vyhynutí života na celé Zemi.

NOVÝ HARDCORE MÓD

Nově jsme zahrnuli do hry také Hardcore mode, výzvu v Beecarbonize pro zkušené hráče. V Hardcore režimu budete čelit tvrdé realitě klimatických změn. Dokážeš zachránit planetu i v tomto extrémním scénáři?

Beecarbonize představuje strategickou výzvu, která vám umožní si na vlastní prsty osahat jevy, které ovlivňují naši současnost. Kolik sezón dokážete přežít?

O HŘE
Hra byla vytvořena ve spolupráci s předními klimatickými experty z neziskové organizace Člověk v tísni v rámci projektu 1Planet4All financovaného z prostředků Evropské Unie.

včetně screenshotů a key artu